FAQs

FAQs

Co je to KeepCup, JOCO Cup a KOR láhev?

KeepCup je designový hrneček, který si jednoduše zamilujete. Nejen, že udrží Vaši kávu o 20 minut déle teplou, ale také Vám dodá styl a radost. Je vyrobený z plně recyklovatelného plastu, který neobsahuje škodlivé BPA a je tedy naprosto netoxický. Hlavním posláním KeepCupu je nahradit papírové nebo plastové jednorázové kelímky, a tak přispět k ochraně našeho životního prostředí. Hrnečky za Vámi cestují až z Austrálie a zatím si našly dočasný domov v našem Milujito.

JOCO Cup je chuť, životní styl a elegance v jednom! Je to životní přesvědčení v designovém kousku, které si zamilujete hned při prvním doušku :) Díky tomu, že je JOCO vyrobený z tvrzeného borosilikátového skla, neruší Vaše chuťové buňky ani matičku přírodu. Hlavním posláním hrnečků JOCO je ohlídat výtečnou chuť všemu, co si na něj jen pomyslí  (káva, čaj, čokoláda, limonáda jsou jen začátek :) ) a zároveň bojovat za ‘udržitelné požitkářství’. Proč používat jednorázové papírové a plastové kelímky? S JOCO povzneseme Váš ranní doušek na úplně novou úroveň! <3

KOR lahve jsou ztělesněním lásky k ‘udržitelné hydrataci’, jsou úžasným důkazem toho, že nadšení a přesvědčení, že se věci dají dělat jinak, dělá zázraky. S pocitem, že s masivním používáním jednorázových  PET flašek není něco v pořádku (odpad vracející se do přírody, uvoňující se BPA, bakteriolapky…) se v Kalifornii zrodil  KOR.

Každý typ láhve je “statement product” s originálním designem zakódovaným hluboko ve šroubovici DNA. Jejich posláním je zkrotit každodenní mumraj, udělat Tvůj den hezčím, udržet každou Tvou buňku hydratovanou.

Proč potřebuji mít svůj KeepCup, JOCO Cup a KOR láhev?

Kromě dobrého pocitu, že pomáháte naší matičce Zemi, Vám naše produkty umožní vychutnat si skvělý nápoj kdekoliv na cestě. Hrneček KeepCup a JOCO Cup má standardní baristické velikosti a tak se vejde pod hlavy většiny presovačů a kávovarů. Díky svému tvaru nerozbijí chuť ani cremu žádného espresso shotu. Navíc při pití z KeepCupu, JOCO nebo KOR láhve budete mít opravdu radost! :) Vyberte si je ve Vašich oblíbených barvách a užívejte si každé ráno, každý den!

Jak se mám o svoje poklady (rozuměj KeepCup, JOCO Cup a KOR láhev) nejlépe starat?

Protože naše produkty nejsou z cukru, ale z recyklovatelného plastu, eastman tritanu a borosilikátového skla, nemusíte se o ně příliš bát - všechny s přehledem zvládnou teplou koupel v myčce. Protože však mají  rády výhled, mají rezervované místo ve vrchním koši.

Kolik ranní kávy se vejde do mého KeepCupu?

Nabízíme tři základní velikosti, které se odvíjí od potřeb profesionálních baristů a jednu doplňkovou, přesně na espresso shot (nebo také pro naše nejmenší).

Velikost L je přesně na střední kávu v Costa Coffee. A ve Starbucks dostanete 10 Kč slevu z každého nápoje, který bude připravený do Vašeho hrnečku. To se vyplatí! :)

Kolik ranní kávy se vejde do mého JOCO Cupu?

Protože u nás v Milujito hrneček JOCO Cup teprve ohříváme, nabízíme zatím jen střední velikost 340ml. Brzy ale plánujeme doplnit i další! Slevy v kavárnách samozřejmě platí stejně, jako u KeepCupu.

Kolik životadárné tekutiny se vejde do mé KOR láhve?

KOR láhve se u nás zabydlely ve dvou základních velikostech, ideálních jen tak na skok - 500ml nebo na celodenní výlet - 750ml. Kor milují rozmanitost -  od vody přes citronádu až po vlažný čaj, to je jejich cup of tea :)

Jak za svůj poklad zaplatím?

Máme produkty na Milujito tak rády, že bychom je nejraději rozdávaly zadarmo! To ale bohužel nejde, a tak nabízíme čtyři možnosti platby – platbu kartou nebo PayPal, bankovním převodem, dobírkou při převzetí balíčku od České pošty. Veškeré detaily pro platbu převodem naleznete na Vaší faktuře.

Jak se spolu shledáme?

Po přijetí Vaší objednávky z ní budeme mít takovou radost, že Vám balíček odešleme takřka okamžitě! :) Opravdu uděláme vše pro to, aby byl Váš poklad na cestě co nejdříve. Pro balíčky využíváme služby České pošty - doporučený balík. Ihned po odeslání Vám zašleme unikátní tracking number, abyste na této adrese mohli zkontrolovat, kde se Vaše přání nachází a jak mu cesta za Vámi ubíhá :)

Pokud budete na Vaši objednávku spěchat více než obvykle, napiště nám, prosím. Určitě spolu vymyslíme způsob, jak ji za Vámi bleskově dopravit.

Kolik zaplatím při zaslání Českou poštou za poštovné a balné?

Cena zaslání Vašeho nového člena rodiny je následující:

  • Doporučený balík - platba platební kartou                  59 Kč
  • Doporučený balík - platba bankovním převodem       59 Kč
  • Doporučený balík - platba dobírkou                            99 Kč
  • Balík do ruky - platba platební kartou                        109 Kč
  • Balík do ruky - platba bankovním převodem             109 Kč
  • Balík do ruky - platba dobírkou                                  159 Kč

Prosíme, ujistěte se, že při objednávce vybíráte metodu platby shodnou se způsobem dodání. Nerady bychom Vám poštou doručily kočkopsa :-) 

Pro dodání do Ježíška doporčujeme zvolit Balík do ruky a platbu platební kartou (PayPal) nebo dobírkou.  

Uděláme vše pro to, aby za Vámi balíček docestoval co nejdříve a v plném zdraví!

Jak daleko za mnou balíček pošlete?

Protože si myslíme, že produkty na Milujito jsou tak skvělé, že stojí za to je poslat až na kraj světa, pošleme Vám je skutečně kamkoliv! Jen nám, prosím, napiště, pokud se bude jednat o jinou zemi než Českou republiku. Dohodneme spolu podmínky a cenu dodání individuálně.

A proč takové nadšení pro KeepCup, JOCO Cup a KOR?

Stejně jako se život skládá z malých radostí, tak i malé činy mohou pomoci velkým věcem. Líbí se nám nejen jako produkty, ale hlavně jejich filosofie: ročně se po celém světě vyrobí 500 miliard jednorázových kelímků, které by postavené za sebe obkroužily planetu Zemi rovnou 100krát. Jen 35 jednorázových kelímků stačí na výrobu jednoho velkého KeepCupu a zhruba 75 jich ročně použije jeden člověk. Odhaduje se, že od roku 2009 ušetřili jen milovníci KeepCupů Zemi 30 000 tun odpadu. Proč tedy také nebýt jedním z nich? Viděli jste ty skvělé barvy, ve kterých je prodáváme? :) 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Máte na srdci něco unikátního? Napište nám, Těšíme se! :)