Jednosměrné letenky jsme nekoupily. Jedeme dál!

Z okna stojícího auta vypadá podnikání jako nájezd na dálnici. Cedule Německo - neomezená rychlost a kopec pruhů - juchůůůů! Budeme mít obchod, kterým budeme dělat lidem radost. Zaplavíme svět poklady, které budou dělat každý den hezčí! Ha, převratný nápad, který před námi určitě nikdo neměl (ani mít nebude) a my změníme svět! :)

Entuziasmus nás neopustil ani potom, co jsme vehikl daly do pohybu. Při tom jsme pochopily princip fata morgany -  že ta cesta není dálnice, ale klikatá serpentýnka na osmitisícovku, po které náš byznys, zatím připomínající milovaný, opečovávaný trabant, nepojede úplně sám.

Skvělé na tom je, že tam, kde začíná kopec, začíná i learning curve. A jelikož cesta na osmitisícovku vede jenom do kopce, máme nekonečno poznání před sebou. Vyhlídky, ze kterých máme nekonečno happy feelings :)

 A co se od posledního zápisu na Milujito blog změnilo?

  • Zažehnaly jsme krizi prázdného obchodu, způsobenou piráty připravujícími se na Ježíška (jinak si zaseknutí dodávek zboží z Austrálie do Evropy před Vánoci (hlavní sezóna!!) neumíme vysvětlit).
  • Získaly jsme pro vás a pro Milujito krásné, veselé a hlavně funkční utěrky ToDryFor z Anglie s obrovským poutkem, které se nikdy neutrhne. Ještě teď se s nimi chodíme kochat! (A kuchyně se nám prozářily tak, že jsme tam začaly trávit čas i dobrovolně :) )
  • Další výrobek si získal naše srdce, a tak jsme ho objednaly! Jeho první várka je právě teď někde nad Atlantikem na cestě z Kalifornie (anebo na celnici, přesná poloha nám není známá :) ). Jsme natěšené jako malé!
  • Přežily první pořádné daňové podání (v jehož průběhu jsme třikrát pomyslně zkrachovaly, obchod zavřely a koupily jednosměrnou letenku někam, odkud se už nedá vrátit) a doteď velebíme naši paní účetní (opravdu děkujeme!).
  • Potkaly spousty skvělých a zajímavých lidí, kteří nám přímo lijí inspiraci do žil. Pionneers Unplugged v TechSquare, Mashup v HUBu jsou úplnou nirvánou. Jen na Creative Mornings se pořád ještě nedostaly...morning challenge accepted!

A co chystáme? Velkou spoustu!

  • Představit vám nový BOŽSKÝ produkt na všechny způsoby! (mějte v merku Milujito facebook, budeme dělat zase hádací soutěž :) )
  • Ovládnout PR umění a infiltrovat naše srdcové KOR lahveJOCO cupy a ToDryFor utěrky na stránky lifestylových časopisů a blogy šikovných blogerek.
  • Udělat velký jarní úklid na www.milujito.cz - vyhnat mouchy a udělat ho příjemnějším pro vaše radostné nákupy.

Máte tipy na lesklé časopisy a inspirující blogy, kde byste Milujito poklady rádi viděli? Znáte nadšené kreativní umělce a grafiky, kteří tvoří od srdce? Vidíte na Milujito eshopu mouchy, které máme vymýtit? Dejte nám vědět! Budeme šťastné, vděčné a over the moon za každý tip!

Děkujeme! Užívejte si jaro v Milujito stylu - plné radosti, objevování nových věcí a třebas malých, ale dechberoucích zážitků ♥

 

Naše každodenní dechberoucí zážitky :)

 

Praktické kousky umění, které nás chytly za srdce na Jarním průvanu v TechSquare

 

Neuvěřitelná dobrodružství s trabantem má pod palcem i tahle parta, která natočila Trabantem až na konec světa. Zajděte se na doku/film kouknout do kina - takový příval entuziasmu a zároveň tváří uslzených smíchem jsme už v sále dlouho neviděly :) Stojí to za všechen popcorn!

 

Buďte odvážní! Zážitky, které jsou za tou stěnou, kterou se bojíte přelézt, stojí za to :)