Ohlédnutí za rokem 2012

I když to na našem blogu na první pohled není vidět, dělo se toho u nás v Milujito koncem roku opravdu hodně! 25. listopadu 2012 jsme oficiálně spustily náš e-shop www.milujito.cz. Po dlouhém období příprav jsme mohly konečně online bouchnout první láhev šampaňského. : )

Ani jsme popravdě nečekaly, že se tak rychle po spuštění bude vůbec něco dít. Když začaly chodit první objednávky, měly jsme z nich nefalšovanou radost. Takovou, že vše ostatní šlo stranou…

Ač bylo období před Vánocemi hektické, alespoň za mě musím říct, že mi dalo spoustu zkušeností. Když opomenu bídnou školní docházku a své nejbližší okolí, které nejspíš zapomnělo, jak vypadám, byl pro mě celý měsíc opravdu přínosný. Pochopila jsem, že když člověk pracuje pro sebe, může mu práce přinášet radost, nemusí se do ní nutit, dělá ji rád a nejlépe jak umí, protože to tak sám chce.

I když jsme spoustu věcí popletly, mnohdy se nám nedařilo a děly se spíše komické věci, které měly od podnikání hodně daleko, i tak musím říct, že jsem ráda, že se všechny staly. Znáte to, z nejdramatičtějších momentů jsou v budoucnu nejlepší historky. Nebyla by to zábava, kdyby nám ten e-shop pořád nudně fungoval nebo kdyby celá zásilka hrnečků neodcestovala zpět do Velké Británie v momentě, kdy jsme ji nejvíce potřebovaly. : )

Ale víte jak: Win or learn, never lose! ♥